
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HMN |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Module without Contacts |
| Gender: | Male |
| Number of Positions: | 10 |
| Size: | - |
| Termination Style: | Crimp |
| Voltage Rating: | 400V |
| Current Rating (Amps): | 11A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 2312733-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT MALE 7POS CRIMP
CRIMP INSERT 12PIN MALE
S-EP INSERT 10P MALE PUSH-IN TER
RES 988K OHM 0.5% 1/8W 0805
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766
HMN-HD3-10-M
CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP