
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HEAVYCON® D25 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Insert without Contacts |
| Gender: | Female |
| Number of Positions: | 25+Ground |
| Size: | D25 |
| Termination Style: | Crimp |
| Voltage Rating: | 600V |
| Current Rating (Amps): | 10A |
| Contact Type: | CK 1.6-BR, ER |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of 1411481 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
S-M RJ45 F INS ADT W/RJ45 IN-LIN
HK4/2-006-F
INSERT FEMALE 24POS+GND TERM BLK
RES SMD 82K OHM 0.5% 1/16W 0402
CAP CER 390PF 63V C0G/NP0 1808
SFERNICE FIXED RESISTORS
HC-D 25-I-CT-F-Z