
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HD |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Insert without Contacts |
| Gender: | Female |
| Number of Positions: | 64+Ground |
| Size: | H24B |
| Termination Style: | Crimp |
| Voltage Rating: | 250V |
| Current Rating (Amps): | 10A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 45 |
Current price of T2020642201-100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT FMALE 24P+1GND TERM BLOCK
INSERT FEMALE 16+2POS+1GND SCREW
INSERT FEMALE 12+2POS+1GND CRIMP
DIODE ZENER 28V 250MW SOD323
INSERT FEMALE 64POS+1GND CRIMP