
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | heavy|mate®, C146 M |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Module without Contacts |
| Gender: | Male |
| Number of Positions: | 2 |
| Size: | - |
| Termination Style: | - |
| Voltage Rating: | 50V |
| Current Rating (Amps): | 10A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of C146 A08 102 E8 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MODULE MALE 4POS HMN-004-MSC
INSERT FEMALE 16POS+1GND CRIMP
INSERT FEMALE 40POS CRIMP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48QFN
FILAMENT TRANS PLA 0.07" 250G
MODULE W/O CONTACTS MALE 2POS
CONN INLINE RCPT TRIAX SKT SLDER