
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HEAVYCON® QA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Connector Type: | Insert |
| Gender: | Female |
| Number of Positions: | 6 |
| Size: | B6 |
| Termination Style: | Terminal Block, Straight - Push In |
| Voltage Rating: | 600V |
| Current Rating (Amps): | 10A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 1678871 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT FEMALE 16POS+1GND CLAMP
STAF 14 POS. F INSERT SOLDER W/O
INSERT FMALE 24P+1GND TERM BLOCK
RES 138 OHM 0.5% 1/16W 0402
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 1500W
IC PROM SER 100000 C-TEMP 20SOIC
INSERT FEMALE 6POS TERM BLOCK