
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Single Gang |
| Type: | Module Frame (106 Duplex) |
| Number of Ports: | 2 |
| Port Direction: | Straight |
| Color: | Black |
| Features: | - |
| For Use With/Related Products: | NetKey® Series |
| Length: | 4.098" (104.10mm) |
| Width: | 1.500" (38.10mm) |
| Depth: | 0.524" (13.30mm) |
| Material: | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of NK2106MFBL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
NETKEY 4 POSITION 106 MODULE FRA
FACEPLATE, 3 PORT, SINGLE GANG,
MODULE FRAME
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
MODULE FRAME