
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NetKey® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Surface Mount |
| Type: | Mounting Box |
| Number of Ports: | 2 |
| Port Direction: | Straight |
| Color: | White |
| Features: | - |
| For Use With/Related Products: | NetKey® Series |
| Length: | 3.650" (92.71mm) |
| Width: | 1.949" (49.50mm) |
| Depth: | 1.126" (28.60mm) |
| Material: | - |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of NK2BXAW-A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MOD BOX SMD 1PORT WHITE
FACEPLATE, 6 PORT, CLASSIC, SLOP
ADAPTER SHUTTERED
RES 19.6 OHM 1W 1% WW AXIAL
CAP CER 470PF 200V X7R 1808
ASSEMBLY FIBER OPTIC HARNESS
MOD BOX SMD 2PORT WHITE