
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | 1/2 Size |
| Type: | Faceplate Frame |
| Number of Ports: | None, Open Centers |
| Port Direction: | Straight |
| Color: | White |
| Features: | - |
| For Use With/Related Products: | Modular Inserts |
| Length: | 2.760" (70.10mm) |
| Width: | 2.760" (70.10mm) |
| Depth: | 0.500" (12.70mm) |
| Material: | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CBCHAW is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT, 2 PORT, 2/3 SIZE, SLOPED
FACEPLATE SNGL GANG 4PORT GRAY
FACEPLATE SNGL GANG 4PORT WHITE
IC FIFO SYNC 512X9X2 10NS 64QFP
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA
FACEPLATE FRAME
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB