
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Com® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Single Gang |
| Type: | Faceplate |
| Number of Ports: | 4 |
| Port Direction: | Angled/Sloped |
| Color: | White |
| Features: | Label Cover/Holder with Labels |
| For Use With/Related Products: | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Length: | 5.728" (145.50mm) |
| Width: | 3.071" (78.00mm) |
| Depth: | 2.193" (55.70mm) |
| Material: | Polycarbonate (PC) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CFPWR4WH is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FP KIT,NLBL,SGL GNG,3P,WHT,KL
FURNITURE FACEPLATE, 4 PORT, HER
JOS20000OR/N
RES 0.091 OHM 1% 1/2W 1206
FACEPLATE SNGL GANG 4PORT WHITE
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM