NK35MSCIG
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
MODULE
Catalog
Keystone - Inserts
DataSheet
NK35MSCIG PDF
Type Description
Series:NetKey®
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:Audio
Exterior Type (Adapter End):3.5mm Stereo Jack
Interior Type (Adapter End):-
Exterior Housing Material:Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Interior Housing Material:Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Exterior Housing Color:Gray
Interior Housing Color:Gray
Exterior Contact Material:-
Interior Contact Material:-
Exterior Contact Finish:-
Interior Contact Finish:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Specifications:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
20-3426-WH-25
20-3426-WH-25
CAT 6 DATA JACK, 180O CONFIGURAT
CJ688TGGR-24
CJ688TGGR-24
CATEGORY 6, RJ45, 8-POSITION, 8-
J00029A3110
J00029A3110
AMJ-S MODULE 2G CAT.6A T568A
MUR110SHR5G
MUR110SHR5G
DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AA
NK35MSCIG
NK35MSCIG
MODULE
Z9-P
Z9-P
ZUMLINK Z9-P, 900 MHZ, BOARD LEV