CP30222X
Manufacturer
Cliff
VIGOR # :
Description
CONN FEEDTHRU CAT6 RJ45 PLAIN HO
Catalog
Modular Connectors - Adapters
DataSheet
CP30222X PDF
Type Description
Series:FT
Package:Box
Part Status:Active
Convert From (Adapter End):Jack, 8p8c (RJ45)
Convert To (Adapter End):Jack (2), 8p8c (RJ45)
Type:Coupler
Features:-
Ingress Protection:-
Mounting Type:Panel Mount, Flange (2 Hole)
Mounting Feature:Flange
Ratings:Cat6
Shielding:Unshielded
Shell Material, Finish:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EHRJ45D6M3
EHRJ45D6M3
CONN, RJ45, CAT6, DIECAST HOUSIN
ADAPTER HAN3A RJ34 8+4P PLASTIC
RJF2PEM1G
RJF2PEM1G
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C
CP30222X
CP30222X
ACM2012-361-2P-T002
ACM2012-361-2P-T002
CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
RT8532-16-3M0
RT8532-16-3M0
COMMON MODE CHOKE 3MH 16A 3LN TH
HLMP-SD11-J0000
HLMP-SD11-J0000
LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H