RV6MJKUBK-B24
Manufacturer
Belden
VIGOR # :
Description
REVCONN CAT6+ JACK BLACK
Catalog
Modular Connectors - Jacks
DataSheet
RV6MJKUBK-B24 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions/Contacts:-
Number of Ports:-
Number of Rows:-
Mounting Type:-
Orientation:-
Termination:-
Shielding:-
Ratings:-
Features:-
LED Color:-
Ingress Protection:-
Tab Direction:-
Contact Material:-
Contact Finish:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RJHSE508P04
RJHSE508P04
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
HIPPDC5EO
HIPPDC5EO
RJ45 CAT5E PNCH DWN
PX0893/E
PX0893/E
CONN CAT6A COUPLER 8P8C TO 8P8C
E10P-24R
E10P-24R
LED 10MM PROTRUDE 24VDC RED IP67
CF4113MBL-000U-A99
CF4113MBL-000U-A99
FAN AXIAL 120X38MM 100-240V
S2D-LTP
S2D-LTP
DIODE GEN PURP 200V 2A DO214AA