ND9BS2200
Manufacturer
Storage & Server IO (Amphenol ICC)
VIGOR # :
Description
IX INDUSTRIAL IP20, VERT RECEPT,
Catalog
Pluggable Connectors
DataSheet
ND9BS2200 PDF
Type Description
Series:ix Industrial™
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Connector Style:Receptacle
Connector Type:Multi-Purpose
Number of Positions:10
Mounting Type:Surface Mount
Termination:Solder
Features:Board Guide, Shielded, Solder Retention
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:8.00µin (0.203µm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN ZQSFP+ CAGE 1X4 W/HSINK R/A
SAS/PCIE RECPT RA SMT 0.76AULF 6
CONN QSFP28 CAGE PRESS-FIT R/A
RNC50J62R6DSBSL
RNC50J62R6DSBSL
RES 62.6 OHM 1/10W .5% AXIAL
0603YC121KAT2A
0603YC121KAT2A
CAP CER 120PF 16V X7R 0603
ND9BS2200
ND9BS2200
XC6501A2720R-G
XC6501A2720R-G
IC REG LIN 2.7V 200MA WLP-4-01