TST24AS00
Manufacturer
VEAM
VIGOR # :
Description
CONN SHROUD FOR 24POS RCPT W/PIN
Catalog
Rectangular Connectors - Accessories
DataSheet
TST24AS00 PDF
Type Description
Series:Trident Rectangular
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Shroud
Number of Positions:24
For Use With/Related Products:Trident Rectangular Receptacles
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CAVITY PLUG 2.5MM SYST DIA 3.6MM
6P VAL-U-LOK TPA 22-18 AWG
50 WAY WIRE SHIELD (PROD)
96419
SCREWDRIVER HEX 5/64"
TST24AS00
TST24AS00
0835 001 R3A0 200 JLF
0835 001 R3A0 200 JLF
CAP CER 20PF R3A RADIAL
TOUCH SCREEN CAPACITIVE 13.28"