DF1E-9RS/P-2.5
Description
CONN RETAINER 9POS 2.5MM
Catalog
Rectangular Connectors - Accessories
DataSheet
DF1E-9RS/P-2.5 PDF
Type Description
Series:DF1E
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Retainer Clip
Number of Positions:9
For Use With/Related Products:DF1E Series
Features:-
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SEAL INTERFACE 4POS MINI UMNL
CP 3.3 W/W CONN. RETAINER BROWN
CONN COVER FOR 62POS RCPT HSG