
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | F4 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Connector Type: | Socket, Center Strip Contacts |
| Number of Positions: | 22 |
| Pitch: | 0.016" (0.40mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Solder Retention |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | - |
| Mated Stacking Heights: | 0.9mm |
| Height Above Board: | 0.034" (0.86mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AXK7L22223G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN INTERPOSER 180POS STACK
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
CONN SOCKET 54POS SMD GOLD
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
SENSOR HALL EFFECT PWM
CONN SOCKET 22POS SMD GOLD
SUPER GLUE LIQUID 0.1 OZ