
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MEG-Array®, MezzSelect™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Array, Female Sockets |
| Number of Positions: | 200 |
| Pitch: | 0.050" (1.27mm) |
| Number of Rows: | 10 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | - |
| Contact Finish: | Gold, GXT™ |
| Contact Finish Thickness: | 30.0µin (0.76µm) |
| Mated Stacking Heights: | 8mm, 14mm |
| Height Above Board: | 0.289" (7.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 84535-191 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN HDR 104POS R/A GOLD
CONN BOARD-BOARD 80POS
CONN STACKING 100POS SMD GOLD
TOOL PRESS APPLICATOR
CONN ARRAY RCPT 200POS SMD GOLD
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 24V 75W