DF1B-26PRF
Description
CONN PIN 26AWG IDC TIN
Catalog
Rectangular Connectors - Contacts
DataSheet
DF1B-26PRF PDF
Type Description
Series:DF1B
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Type:-
Pin or Socket:Pin
Contact Termination:IDC
Wire Gauge:26 AWG
Contact Finish:Tin
Contact Finish Thickness:-
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MX5-B-PW-C1-4000
MX5-B-PW-C1-4000
CONN SOCKET 16-20AWG CRIMP TIN
CONN PIN 18-24AWG CRIMP GOLD
M80-2540045
M80-2540045
CONN SOCKET 26-28AWG CRIMP GOLD
SWI12-5.9-N-P6R
SWI12-5.9-N-P6R
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 12W
DF1B-26PRF
DF1B-26PRF
CONN PIN 26AWG IDC TIN
25LC640AT-I/SN
25LC640AT-I/SN
IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8SOIC