813-S1-048-10-017101
Description
CONN SPRING PISTON 48POS PCB
DataSheet
813-S1-048-10-017101 PDF
Connector Type:Piston
Number of Contacts:48
Pitch:0.100" (2.54mm)
Number of Rows:2
Row Spacing:0.100" (2.54mm)