FLS-C80-505-000
Description
DOME COVER 80 MM DIA, 50 MM HIGH
DataSheet
FLS-C80-505-000 PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN BUS BAR FOR 7.5MM CONNECTOR
192203
STRAIN RELIEF LOWER 3POS