FLS-C80-501-000
Description
DOME COVER 80 MM DIA, 50 MM HIGH
DataSheet
FLS-C80-501-000 PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN BUS BAR FOR 7.5MM CONNECTOR
SEAL/CABLE CLAMP ASSEMBLY, 14MM
192305
STRAIN RELIEF UPPER 5POS
MMA02040C4754FA300
MMA02040C4754FA300
RES 4.75M OHM 1% 2/5W MELF 0204
FLS-C80-501-000
FLS-C80-501-000
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM