FLS-C80-352-000
Manufacturer
Storage & Server IO (Amphenol ICC)
VIGOR # :
Description
DOME COVER 80 MM DIA, 35 MM HIGH
Catalog
Solid State Lighting Connectors - Accessories
DataSheet
FLS-C80-352-000 PDF
Type Description
Series:FLS
Package:Tray
Part Status:Active
Accessory Type:Cover
For Use With/Related Products:FLS Series
Specifications:-
Material:Polycarbonate (PC)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PANEL GASKET, 3 POS NECTOR M
NECTOR M 3P SCREW NUT PNL MNT
CONN BUS BAR FOR 7.5MM CONNECTOR
CRCW20106K34FKEFHP
CRCW20106K34FKEFHP
RES SMD 6.34K OHM 1% 1W 2010
FLS-C80-352-000
FLS-C80-352-000