OSTOQ23A551
Description
TERM BLOCK HDR 23POS 90DEG 7.5MM
DataSheet
OSTOQ23A551 PDF
Number of Positions:23
Positions Per Level:23
Number of Levels:1
Pitch:0.295" (7.50mm)
Header Orientation:90°, Right Angle
Current - UL:-
Voltage - UL:300 V
Color:-
Operating Temperature:-30°C ~ 105°C