A-TB508-TJ20DF
Description
TERMINAL BLOCK
Catalog
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
DataSheet
A-TB508-TJ20DF PDF
Type Description
Series:-
Package:-
Part Status:Obsolete
Type:-
Number of Positions:-
Positions Per Level:-
Number of Levels:-
Pitch:-
Header Orientation:-
Plug Wire Entry:-
Termination Style:-
Mounting Type:-
Current - IEC:-
Voltage - IEC:-
Current - UL:-
Voltage - UL:-
Wire Gauge or Range - AWG:-
Wire Gauge or Range - mm²:-
Color:-
Operating Temperature:-
Contact Mating Finish:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 7POS 3.81MM
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM
SIT1602BC-22-25E-35.840000D
SIT1602BC-22-25E-35.840000D
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS
SIT3372AC-1B9-33NY25.000000X
SIT3372AC-1B9-33NY25.000000X
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2B9-25NU148.350000X
SiT3372AI-2B9-25NU148.350000X
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS