
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 9 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 12279.1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 22P SIDE ENT 5.08MM PCB
TERM BLK 22P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
PCB TERMINAL
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 15V 500W