
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTVY |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 17 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | 45° (135°) Angle with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 22 |
Current price of OSTVY170100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PCB TERM 5MMPS HORIZ (20) 24P 13
TERM BLOCK 7POS 45DEG 5MM PCB
TERM BLK 16P TOP ENT 5.08MM PCB
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
TERM BLOCK 17POS 45DEG 5MM PCB