
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Omnimate LP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 2 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | 45° (135°) Angle with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-26 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| Features: | - |
| Color: | Orange |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of 1595760000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 4POS TOP ENT 7.62MM PCB
TERM BLOCK 5POS 45DEG 5MM PCB
TERM BLOCK 2POS 9.53MM
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 52V 50W
RES 48 OHM 1W 0.5% RADIAL
TERM BLOCK 2POS 45DEG 5MM PCB