
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Eurostyle ESE 39543 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 12 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | 45° (135°) Angle with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 720 |
Current price of 0395434312 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLOCK 11POS 45DEG 7.5MM PCB
TERM BLK 4P TOP ENTRY 7.5MM PCB
TERM BLOCK 7POS SIDE ENTRY PCB
M55342K 100PPM 0603 196K 0.1% R
RES 0.066 OHM 1% 1/2W 1812
TERM BLOCK 12POS 45DEG 5MM PCB
DC DC CONVERTER 3.3V 75W