
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TV |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 14 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | 55° (125°) Angle with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-26 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1984 |
Current price of TV1451500000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PCB TERM SPRING 5 P 5.0MM AK3750
PCB TERMINAL
TERM BLOCK 6POS 5.08MM PCB
ESD5V3 - LOW CAPACITANCE ESD DEV
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
FIXED IND 680NH 150MA 800 MOHM
TERM BLOCK 14POS 55DEG 5MM PCB