
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | YQ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 2 |
| Positions Per Level: | 22 |
| Pitch: | 0.150" (3.81mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of YQ446150A000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LMFS 5.08/13/180 3.5SN BK BX
PCB TERM 762MMPS VERT 8P 24A 750
TERM BLK 17POS TOP ENT 2.5MM PCB
8" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
TERM BLK 22P SIDE ENT 3.81MM PCB
TWIST LOK STANDOFF 1 X .75"
DC DC CONVERTER 5.5V 200W