
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TK |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 17 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 250 V |
| Wire Gauge: | 12-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Features: | - |
| Color: | Gray |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1950 |
Current price of TK1705800000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 16P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 22P TOP ENTRY 10MM PCB
LMFS 5.08/05/180 3.5SN OR BX
MEMS OSC VCXO 18.4320MHZ LVCMOS
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
TERM BLK 17P SIDE ENTRY 5MM PCB
DC DC CONVERTER 10V 100W