
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 18 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | 35° (145°) Angle with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Gray |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1980 |
Current price of TP1801800000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ST PIPE MRKR, HYDRAULIC LINE, YL
2MM LOW PROFILE STRIPS
TERM BLOCK 18POS 35DEG 5MM PCB
DC DC CONVERTER 5V 50W