
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Omnimate LM |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 15 |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation: | 45° (135°) Angle with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Orange |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 9994660000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1.2UH, 20%, 23MOHM, 7AMP MAX. SM
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
DC DC CONVERTER 72V 150W
TERM BLK 15POS 45DEG 5.08MM PCB