
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ESLM |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 9 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 13.5 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of ESLM09100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 23P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 22P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 4P SIDE ENT 3.96MM PCB
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
TERM BLK 9POS SIDE ENTRY 5MM PCB
D38999/25HA98CC
CONN RCPT MALE 21P SILV SLDR CUP