
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Eurostyle ESE 39594 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 13 |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Positions Stamped |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 360 |
Current price of 0395945013 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PCB TERMINAL, 7.50 MM, 12POS, 9
TERM BLK 23P SIDE ENT 3.5MM PCB
TERM BLK 10POS TOP ENTRY 5MM PCB
CERAMIC CHIP INDUCTORS, 9.5NH
CONN SOCKET 20P 0.05 GOLD SMD RA
TERM BLK 13P SIDE ENT 5.08MM PCB
DC DC CONVERTER 5.2V 150W