
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Omnimate LP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 12 |
| Pitch: | 0.295" (7.50mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-26 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 20 |
Current price of 995279 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
PCB TERMINAL
PCB TERM 5MMPS 12PVERT10A300VGRN
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
TERM BLK 12P SIDE ENT 7.5MM PCB
DC DC CONVERTER +/-15V 10W