
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ESBM |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 8 |
| Pitch: | 0.138" (3.50mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 12 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-28 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of ESBM08100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLOCK PCB FNT 20P 58MM 15A
TERM BLOCK 2POS PCB
TERM BLK 16P SIDE ENT 5.08MM PCB
RES 12.1 OHM 1/4W 0.5% AXIAL
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
TERM BLK 8POS SIDE ENT 3.5MM PCB
RF SHIELD 1.5" X 3" SMD T/H