MNGI18-250DFK
Description
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
DataSheet
MNGI18-250DFK PDF
Terminal Type:Standard
Gender:Female
Tab Width:0.250" (6.35mm)
Tab Thickness:0.032" (0.81mm)
Tab Length:-
Length - Overall:0.830" (21.08mm)