AXS-1147-02-02
Manufacturer
Abracon
VIGOR # :
Description
SOCKET 2PAD 11.5X4.8 CRYSTAL
Catalog
Accessories
DataSheet
AXS-1147-02-02 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Socket, Test and Burn In
For Use With/Related Products:Crystals
Number of Positions:2
Package Accepted:11.40mm x 4.70mm x 4.20mm ~ 5.50mm