SXT32417DC27-12.000MT
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 17PF SMD
DataSheet
SXT32417DC27-12.000MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:12 MHz
Frequency Stability:±25ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:17pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)