SXT2147BA27-24.576MT
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 7PF SMD
DataSheet
SXT2147BA27-24.576MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:24.576 MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:7pF
ESR (Equivalent Series Resistance):120 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.020" (0.50mm)