C3E-22.1184-4-1015-R3
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 4PF SMD
DataSheet
C3E-22.1184-4-1015-R3 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:22.1184 MHz
Frequency Stability:±15ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:4pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)