SXT22418CB07-30.000MT
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
DataSheet
SXT22418CB07-30.000MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:30 MHz
Frequency Stability:±25ppm
Frequency Tolerance:±25ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)