SXT22415AA17-32.000MT
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 15PF SMD
DataSheet
SXT22415AA17-32.000MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:32 MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)