SXT32415AA07-25.000MT
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 15PF SMD
DataSheet
SXT32415AA07-25.000MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:25 MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)