ABM8W-14.7457MHZ-8-K1Z-T3
Description
CRYSTAL 14.7457MHZ 8PF SMD
DataSheet
ABM8W-14.7457MHZ-8-K1Z-T3 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:14.7457 MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)