SXT32419CC07-20.000MT
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 19PF SMD
DataSheet
SXT32419CC07-20.000MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:20 MHz
Frequency Stability:±25ppm
Frequency Tolerance:±25ppm
Load Capacitance:19pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)