445W22S12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES SMD
DataSheet
445W22S12M00000 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:12 MHz
Frequency Stability:±20ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:Series
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:0°C ~ 50°C
Package / Case:2-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.053" (1.35mm)