C3E-26.000-8-50100-X1-R3
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
DataSheet
C3E-26.000-8-50100-X1-R3 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:26 MHz
Frequency Stability:±100ppm
Frequency Tolerance:±50ppm
Load Capacitance:8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Ratings:AEC-Q200
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)