445C22H24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 32PF SMD
DataSheet
445C22H24M57600 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:24.576 MHz
Frequency Stability:±20ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:32pF
ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:2-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.053" (1.35mm)